Tip: erfenisfunctie op iPhone of iPad

21-12-2021

Wilt u zelf regelen wat er na uw overlijden met de data op uw iPad of iPhone gebeurt? Dat kan nu met de nieuwe functie in iOS 15.2. In de instellingen van uw Apple ID staat nu de functie ‘Begunstigde voor account’. Hier kunt u een of meerdere Erfeniscontacten toevoegen. Dit zijn de contacten die u na uw overlijden toegang krijgen tot uw Apple ID en daarmee tot alle apparaten die bij uw Apple ID horen.

Voegt u de contacten toe, dan ontvangen deze personen een sleutel. Deze sleutel wordt actief als een overlijdensakte wordt ingeleverd bij Apple.  

Recente berichten

Erfenis aanvaarden of verwerpen?

4 augustus 2022

Als u een erfenis aanvaardt, bent u daarmee verantwoordelijk voor de volledige (financiële) nalatenschap van de overledene. Zijn er schulden, dan erft u die ook. Daarom is het belangrijk dat u weet wat u erft, voordat u besluit de erfenis te aanvaarden. En dat noch u, noch andere (mogelijke) erfgenamen alvast iets waardevols meeneemt uit het huis van de overledene.

Copyright © Erfrechtplanning  |  Website: Pencilblocks  |  Webdesign: Pencilpoint - creatief in vorm & inhoud